Бербатов с хеттрик в звездния мач на Стоичков и приятели

Отборът на Приятелите на Стоичков победи Легендите на Барселона с 3:2 в демонстративния мач, игран на стадиона под парк Аязмото в Стара Загора.

Повече от 8 хиляди зрители станах свидетели на истинско шоу и оспорван футбол, като отговорникът за събитието Христо Стоичков изигра по едно полувреме за двата отбора. През първата част феновете си припомниха страхотното дуо от близкото минало Мартин Петров – Димитър Бербатов, след като първия асистира два пъти на съотборника си, за да поведат Приятелите на Стоичков с 2:0. След почивката Легендите на Барселона отвърнаха на удара, като Стоичков намали резултата в 42-та минута, а след това Дани Гарсия изравни. Все пак Приятелите на Стоичков стигнаха до успеха, след като Бербатов оформи хеттрика си след добра асистенция на Йордан Лечков. /БГНЕС