ЦСКА надви Левски при завръщането на Владо Николов в игра

Отборът на ЦСКА победи Левски с 3:1 (25:21, 24:26, 25:18, 25:16) в голямото дерби от редовния сезон на волейболната Суперлига, играно в столичната зала „Васил Симов“.

Двубоят ще бъде запомнен със завръщането на корта на треньора на „сините“ Владимир Николов, който отново влезе в игра 2,5 години след като сложи край на кариерата си, заради кризата с контузени играчи на поста диагонал в тима. 41-годишният Николов обаче не успя да помогне на Левски да стигне до нещо повече от двубоя, като „червените“ надиграха своя съперник, особено в третия и четвъртия гейм, за да стигнат до успеха. По този начин възпитаниците на Сашо Попов заемат второ място в класирането с актив от четири победи и две загуби, докато Левски е на пета позиция с баланс от три успеха и две поражения. /БГНЕС